Shitet apartament 1+1

110,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 prane Ambasada Amerikane.

Apartamenti ka nje siperfaqe 79 m2.

Hapesirat e brendshme jane te organizuara ne 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe koridor. Orientimi i tij eshte Veri-Perendim dhe pamja eshte e lire. Cmimi eshte i mire per zonen ku ndodhet si per investim apo per te banuar vete.

Per me shume informacion apo nje vizite prane tij na kontaktoni.

Location