SHitet Apartament 2+ ne Qerret

145,000€

Pershkrimi

SHitet Apartament 2+ ne Qerret, ne nje kompleks te mire administruar dhe kushte bashkekohore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka hapesira te bollshme dhe mireorganizuara. Ai perbehet nga nje dhome ndenjeje me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje depo dhe 3 ballkone. Orientimi i tij ESHTE JUG-LINDJE.

Per me shume detaje kontaktoni prane zyres sone.

Location