Shitet apartament

79,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1, prane Vila L.

Apartamenti ka hapesira te brendshme te bollshme te cilat jane te organizuara ne 1 sallon+ 1 dhome gjumi+1 tualet. Apartamenti ka nje orentim nga jugu dhe ka nje drite te bollshme natyrale. Pallati ne te cilin ndodhet ky apartament eshte nder me cilesoret, gjithashtu punimet e apartamentit jane bere ekstra, cilesore dhe moderne.

Per me shume informacion na kontaktoni.

 

Location