Shitet apartament 2+1

€127,000

Description

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes prane Kishes Katolike.

Apartamenti ka hapesira te bollshme te organizuara ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi i tij eshte nga Verilindja dhe ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me 2 ashensor.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location