Loading...

Shitet Apartament 2+1 me verande

230,000€

Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1 me verande ne Rezidencen Touch of Sun, 3,6 km nga Tirana. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte nder me cilesoret, me administrim dhe standart Europian. Brenda kompleksit ka sherbime te ndryshme si pishine, palester, kinema, lodra femijesh e te tjere. Apartamenti eshte aktualisht i dhene me qira  e cila mund ti sherbeje bleresit. Cilesia e ndertimit eshte nder me te mirat dhe apartamenti ska nevoje per investim. Ai ka sistem qendror ngrohje-ftohje, dysheme parketi, kuzhine te re cilesore, izolim cilesor termik dhe akustik. Apartamenti ka siperfaqe 116 m2 dhe organizohet ne dhome ndenjeje me kuzhine gjysme te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande prej 62 m2. Ai ka te perfshire ne cmim nje garazh ne katin perdhe dhe nje depo.

Per me shume informacion jeni te mirepritur.

Vendodhja