Shitet Apartament 2+1 (Myslym Shyri)

€120,000

Description

Shitet Apartament 2+1 (Myslym Shyri), ne nje pallat relativisht te viteve 2000 me ashensor. Apartamenti ka hapesira te medha dhe me planimetri te mireorganizuar. Planimetria origjinale eshte dhome ndenjeje me kuzhine ,dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. Aktualisht ky apartament eshte adaptuar ne 1+1 te madh me kuzhine te vecuar. Gjithashtu ai ka nje dhome -shtetse te certifikuar mbi dhomen e ndenjejes. Apartamenti ka vecanti driten natyrale e cila karekterizon shtepine. Ky apartament mund te kthehet ne planimetrine ne 2 +1 fillestare. Orientimi i tij eshte veri-perendim. Vendodhja e tij eshte 2 minuta nga rruga Myslym Shyri prane Drejtoris se tatimeve, shkollave, kopshteve e te tj.

Per nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.