Shitet apartament 2+1 ne Bllok

€140,000

Description

Shitet apartament 2+1 ne Bllok,

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 87 m2 (neto) pa ambiente te perbashketa. Hapesirat e tij te brendshme organizohen ne 1 sallon+ 2 dhoma gjumi+ 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te pajisur me ashensor dhe disponon certifikate pronesie.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Features

Location