Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko

105,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko, ne nje kompleks cilesor dhe te banuar tashme. Apartamenti eshte i orientuar nga jug-lindja dhe shikon brenda kompleksit. Hapesirat e tij te brendshme jane te organizuara mire ne dhome ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe nje ballkon.

Per nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Features

Location