Loading...

Shitet apartament 2+1 ne ish-Bllok

270,000€ €

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne ish-Bllok. Apartamenti ndodhet ne katet e larta, ne nje nga pallatet me cilesor te zones. Planimetria eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Siperfaqja e tij bruto eshte 135m2 ndersa ajo e brendshem eshte 123m2. Apartamenti eshte i dhene me qira per zyra.

Per nje vizite prane saj, na kontaktoni.

Vendodhja