Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres

87,400€

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres.

Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma + sallon+ tualet.

Siperfaqja e apartamentit eshte 92m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, dhe disponon certifikate pronesie.

Cmimi:87.400 euro.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location