Shitet apartament 2+1

260,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne ishbllok.

Apartamenti ka punime cilesore aredim te kendshem dhe hapesira te bollshme. Ato organizohen ne nje dhome ndenje, nje dhome gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ai mund te shitet dhe i mobiluar por me nje cmim tjeter, disponon certifikate pronesie dhe cmimi eshte i diskutueshem.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location