Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ali Demit

€78,000

Description

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ali Demit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 92 m2 (plus ambient i perbashket).

Apartamenti ka punime cilesore, perbehet nga 2 dhoma gjumi+ 1 sallon+ 1 tualet.

Pallati eshte i pajisur me ashensor, apartamenti ndodhet ne katin e 2 (banim) dhe eshte i pa banuar me pare.

Ndodhet ne lagje te qete dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 78.000€

Per me shume informacion na kontaktoni.

Features

Location