Shitet Apartament 2+1 prane Drejtorise se Higjenes

€68,000

Description

Shitet Apartament 2+1 prane Drejtorise se Higjenes. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues. Orientimi i tij eshte Veri-Perendim. Hapesirat e tij jane te organizuara ne nje korridor i cili ben lidhjen me te gjithe ambientet e tij. Dhoma e ndenjes me kuzhinen lidhen me ane te nje minianeksi. Gjithashtu 2 dhomat e gjumit si dhe tualeti. Apartamenti ka nevoj per rikonstruksion por dhe cmimi i tij eshte konkurues per zonen ne te cilen ndodhet.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie 76m2 por ka dhe 4 metra shtese ne proces legalizimi.

Per nje vizit prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

 

Features

Location