Loading...

Shitet Apartament 2+1 prane GLOBE

90,000€

Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1 prane GLOBE, ne katet e larta te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka organizim te mire ne dhome ndenje te bollshme, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon. Orientimi i tij eshte VP. Apartamenti ka pasur verande, te cilen pronari e ka konvertuar pjeserisht ne kuzhine, nga e cila dalim ne pjesen tjeter ballkon. Cmimi eshte konkurrues per zonen dhe vendodhja nder te preferuarat.

Per nje vizite prane tij apo me shume detaje mund te na kontaktoni.

Vendodhja