Apartament 2+1 prane ishgardes per Qira

450€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament 2+1 prane ishgardes per Qira dhe prane parkut te liqenit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat me ashensor, administrim dhe orientim Veri-Perendim. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar mire dhe plot drite natyrale. Ne hyrje te apartamentit ndodhet nje tualet, pastaj dhoma e ndenjejes me kuzhinen. Dy dhomat e gjumit jane te vendosura direkt ne dhomen e ndenjejes. Dhoma e ciftit ka dhe nje ballkon te bollshem i cili mund te shfrytezohet sic eshte me tenda apo te mbyllet me xham. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder me te preferuarat por dhe vendodhja e pallatit ka favore pasi eshte prane rruges kryesore por jo buze saj. Siperfaqja neto eshte 80 m2. Gjithashtu pallati ne te cilin ndodhet ky apartament ka mundesi parkimi.

Per nje vizite prane ketij apartamenti mos hezitoni te na kontaktoni.

Location