Shitet Apartament 2+1 prane Kopshtit Zoologjik

€169,000

Description

Shitet Apartament 2+1 prane Kopshtit Zoologjik dhe Capital Center, ne nje pallat cilesor te ndertuar vitet e fundit. Apartamenti ka hapesira te bollshme, punime dhe arredim cilesor. Hapesirat e brendshme jane te organizuara ne nje korridor te bollshem nga ku ndahen ambienti i ndenjejes me kuzhinen nga 2 dhomat e gjumit. Gjithashtu apartamenti ka 2 tualete dhe nje ballkon te madh. Orientimi nga jugu dhe vendodhja e ketij apartamenti e bejne kete apartament me te deshiruar ne treg dhe komod per te udhetuar drejt qendres se Tiranes apo jashte saj. Liqeni Artificial dhe parku i tij jane vetem 3 min ne kembe.

Per me shume informacion apo nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Location