Shitet Apartament 2+1 prane Liceut Artistik

230,000€

Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1 prane Liceut Artistik, ne ne pallat cilesor dhe prestigjioz. Apartamenti ka hapesirat e brendshme te mire organizuara ne dhome te madhe ndenjeje me ballkon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ky apartament eshte dhene gjithmone per qira si zyra ndaj eshte nje mundesi e mire investimi. Orientimi i tij eshte J-P cka e ben kete apartament te ngrohte dhe me plot drite natyrale.

Per me shume informacion apo per ta pare nga afer kete apartament mos hezitoni te na kontaktoni.

Location