Shitet apartament 2+1 prane Liqenit te Thate.

€90,000

Description

Shitet apartament 2+1 prane Liqenit te Thate.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 97.5 m2. Ai organizohet nga 1 kuzhine+ 2 dhoma gjumi+1 tualet dhe 1 ballkon, gjithashtu apartamenti shitet i perfunduar me celsa ne dore. Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe apartamenti ndodhet ne katin e 2.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Features

Location