Shitet Apartament 2+1 prane Liqenit

€150,000

Description

Shitet Apartament 2+1 prane Liqenit dhe fare prane Kopshtit Zoologjik. Apartamenti ka punime cilesore dhe hapesira te mireorganizuara si dhe disponon 1 garazh nentoke. Hapesirat e brendshme organizohen ne 1 sallon ndenjeje te madh e plot  drite natyrale, kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. I gjith apartamenti eshte i shtruar me parket, sistem ngrohje-ftohje dhe shitet i mobiluar. Gjithashtu apartamenti ka certifikate pronesie dhe ndodhet ne nje pallat cilesor.

Per me shume detaje apo per ta pare nga afer kete apartament mund te na kontaktoni.

Location