Loading...

Shitet Apartament 2+1 prane rrethrrotullimi i Selites

150,000€

Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1 prane rrethrrotullimi i Selites, i arreduar me shije dhe i banuar shume pak. Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi dhe pallati ndodhet prane autostrades Tirane-Elbasan. Hapesirat e brendshme jane te mireorganizuara ne dhome ndenje me kuzhine te re, 2 dhoma gjumi te bollshme, tualet dhe nje ballkon i konsiderueshem. Punimet jane bere cilesore si elektriket, dyshemeja parketi, sistemi ngrohje-ftohje e te tjere. Edhe arredimi eshte cilesor si dhe pajisjet elektroshtepiake. Apartamenti mund te shitet dhe bosh duke i zbritur vleren e arredimit. Gjithashtu ky apartament disponon garazh kundrejt nje cmimi ekstra ne pallatin perball tij.

Per me shume informacion apo nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja