Shitet apartament 2+1 prane Rruges Elbasanit

205,000€ €

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 prane Rruges Elbasanit apo ish- Lion Park. Zona ne te cilen ndodhet te ofron sherbimet e nevojshme dhe facilitete. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te mire. Apartamenti eshte 141 m2 dhe me planimetrine fillestare ka qene e organizuar ne 3+1. Ai eshte kthyer ne 2+1 dhe ka hapesira te bollshme. Organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i mirembajtur dhe orientimi i tij eshte Jug-Lindje. Cmimi eshte i arsyeshem bazuar ne referencen e zones dhe disponon certefikate pronesie.

Per nkje vizite prane tij, na kontaktoni.

Location