Shitet Apartament 2+1 prane RTSH

240,000€

Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1 prane RTSH apo Liceut Artistik. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor dhe te mireadministruar. Ai ka planimetri te rregullt dhe hapesira te mireorganizuara. Apartamenti eshte dhene gjithmone me qira pasi zona eshte nder me te preferuarat si per banim po ashtu dhe per zyra. Apartamenti ka nje dhome ndenjeje me kuzhine, korridor, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Orientimi i tij eshte veri-lindje.

Per nje vizite prane tij apo me shume detaje mund te na kontaktoni.

Features

Location