Shitet Apartament 2+1 prane shkolles Vasil Shanto

€80,000

Description

Shitet Apartament 2+1 prane shkolles Vasil Shanto. Apartamenti saktesisht ndodhet fare prane shkolles se mesme Besnik Sykja apo 5 min nga shkolla V.Shanto. Ai ndodhet ne katin 5-te. ne nje pallat 6 katesh te ndertuar ne vitin 98 (pa ashensor). Hapesirat brenda jane te bollshme dhe te mireorganizuara ne dhome ndenjeje-kuzhine me ballkon, korridor i madh ne te cilin vendosen 2 dhoma gjumi njera me ballkon si dhe 2 tualete me dritare. Apartamenti ka orientim VL-P dhe ka nevoje per rinovim.

Per me shume informacion apo nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Features

Location