Shitet Apartament 2+1 prane Xhamllikut

€85,000

Description

Shitet Apartament 2+1 prane Xhamllikut ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit. Apartamenti organizohet ne korridor hyres ku ndodhet tualeti, 2 dhomat e gjumit dhe dhoma e ndenjejes me kuzhine. Secila nga dhomat ka ballkon kurse dhoma e ndenjejes ka 2 ballkone. Hapesirat brenda ketij apartamenti jane te bollshme dhe kane mundesi shtese pasi dy nga ballkonet jane te medhenj. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit dhe ka orientim Jug-Lindje.

Per nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Features

Location