Shitet apartament 2+1

91,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 prane zones se Kinostudios

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 114 m2( bruto).

Hapsirat e brendshme jane te organizuara ne nje dhome ndenje te madhe , 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim, gjithashtu apartamenti ndodhet ne nje kompleks te mire banimi dhe disponon certifikate pronesie.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Features

Location