Shitet Apartament 2+1 prane zones se Liqenit

105,000€

Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1 prane zones se Liqenit, ne katin e dyte te nje pallati te ri. Apartamenti ka hapesira te mireorganizuara me orientim veri-jug. Ketij apartamenti i jane bere punime ekstra ku njeri nga ballkonet eshte kthyer ne kuzhine te bollshme. Dhoma e ndenjejes gjithashtu eshte e madhe, me kendin e ngrenies dhe dalje ne ballkon. Dy dhomat e gjumit jane te sistemuara kendshem po ashtu dhe 2 tualetet.

Per nje vizite prane ketij apartamenti apo me shume detaje jeni te mireprittur.

Location