Shitet apartament 2+1 Rr.Myslym Shyri

€140,000

Description

Shitet apartament 2+1 Rr.Myslym Shyri.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 93 m2, me orientim nga jug-perendimi dhe ka drite te bollshme natyrale. Hapesirat e tij te brendshme jane te mireorganizuara ne dhome ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Ai ndodhet ne katin e 8 ne nje pallat relativisht te ri. Vendodhja e tij ka akses prane shkollave po ashtu dhe unazes. Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe pallati eshte cilesor.

Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Location