Shitet apartament 2+1 te rruga e Kavajes prane Globe

80,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 te rruga e Kavajes prane Globe. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon te madh me kuzhinen dhe nje tualet me dritare. Apartamenti ka drite natyrale drite te bollshme me vendndodhja buze rruges kryesore. Zona eshte zhvilluar shume vitet e fundit ku jane te pozicionuara te gjitha sherbimet e mundshme si dhe ka akses te menjehershem ne te gjitha zonat e Tiranes.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Location