Loading...

Shitet apartament 2+1 tek Tirana Golden Park.

86,475€

Pershkrimi

Shitet apartament tek Tirana Golden Park.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115.3 m2 + siperfaqe te perbashket dhe ndodhet ne katin e 5.

Organizohet nga 1 soxhorno+ 2 dhoma gjumi+ 1 tualet me aspirim.

Eshte i pajisur me 2 ballkone, ku 1 ballkon ndodhet ne dhomen e ciftit dhe 1 ne kuzhine.

Cmimi: 750€/m2 .

Per me shume informacion na kontaktoni.

 

Specialet

Vendodhja