Shitet apartament 2+1 prane oxhakut

115,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 prane oxhakut. (kryqezim)

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 111.6 m2 (bruto), hapesirat e tij te brendshme organizohen ne 1 sallon+2 dhoma gjumi+1 tualet+1 ballkon. Ai ndodhet ne nje pallat te ri dhe shitet i mobiluar. Cmimi eshte i diskutueshem.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location