Shitet apartament 2+1+2

253,800€

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga e Elbasanit.

Apartamenti ka hapesira te bollshme te organizuara ne 1 sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ai eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe shitet i mobiluar.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location