Shitet apartament 2+1+2 tek Kopshti Botanik

95,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Kopshti Botanik.

Apartamenti perbehet nga 2 dhoma+1 soxhoro+2 tualete te cilat jane me drite natyrale+1 ballkon.

Siperfaqja e apartamentit eshte 102 m2.

Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje-perendim dhe ka nje planimetri te rregullt.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 95.000 euro.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location