Shitet apartament 2+1+2

€85,000

Description

Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen Ifran Tomini.

Apartamenti ka hapesira te brendshme te bollshme te cilat jane te organizuara ne 1 dhome ndenje+1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i restauruar dhe i mobiluar totalisht, ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter dhe disponon certifikate pronesie.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location