Loading...

Shitet Apartament 2+1(shkolla baletit)

97,200€

Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1(shkolla baletit) dhe ajo Mihal Grameno. Apartamenti eshte pjese e nje pallati me ashensor dhe eshte i orientuar nga lindja. Hapesirat e brendshme jane te mire organizuara dhe te bollshme per nje familje te vogel. Ne korridorin hyres ndodhet dhoma e ndenjejes me kuzhinen dhe nje ballkon shplodhes. Gjithashtu ne hyrje eshte, nje tualet i madh me dritare, kurse ne fund te korridorit ndodhen 2 dhomat e gjumit. Vendodhja eshte nga me te preferuarat pasi ka akses te shpejte ne rrugen e Elbasanit, tregut elektrik apo minibashkise nr 2, Ali Dem e te tjere.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja