Shitet apartament 2+1

84,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1, tek Selvia.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 87m2,

hapesirat e tij te brendshme jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi+ 1 sallon+1 tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe shitet i mobiluar me certifikate pronesie te disponueshme.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location