Apartament 3+1+2 per qira ne zonen e Gardes.

1,800€ Per muaj

Pershkrimi

. Apartament 3+1+2 per qira ne zonen e Gardes. Apartamenti eshte me hapesira te mireorganizuara dhe te bollshme. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje dhe Perendim. Ai ndodhet ne nje pallat cilesor me administrim dhe siguri 24 ore. Hapesirat e brendshme organizohen ne sallon ndenjeje/ngrenie, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone . Apartamenti i saporinovuar teresisht, qe nga dyert, dyshemeja dhe tualetet. Vendodhja e tij eshte nder me te favorshmet dhe te kerkuara, pasi eshte 2 minuta nga Presidenca apo Parku i Liqenit. Gjithashtu apartamenti disponon nje garazh ne katin nentoke perfshire ne cmim. Apartamenti jepet edhe me qira 2500 euro/muaj i negociueshem.

Per me shume detaje apo nje vizite jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Features

Location