Shitet apartament 3+1 Rr. Aleksandër Moisiu

110,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 Rr. Aleksandër Moisiu

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 146 m2( bruto). Hapsirat e brendshme organizohen ne 1 sallon+ 3 dhoma gjumi+2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe eshte pjese e nje kompleksi pallatesh.

Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone na kontaktoni.

 

Features

Location