Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit

140,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ka 4 ballkone te mbyllur te pershtatur sipas dhomave qe kane dalje ne  cdonjerin prej tyre. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte me ashensor. Hapesirat e brendshme jane te bollshme dhe te mireorganizuara me orientim nga jugu. Dhoma e ndenjejes me kuzhine jane bashke por dhe ballkoni qe lidhet me to eshte pershtatur per te katuar, Tre dhomat e gjumit jane te bollshme dhe secila me nga nje ballkon te mbyllur, kurse 2 tualetet (njeri me dritare) jane te vendosur ne korridor.

Per me shume informacion apo nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Location