Loading...

Shitet apartament 3+1 tek zona e Liqenit.

260,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 tek zona e Liqenit Artificial te Tiranes.  Apartamenti ka hapesira te bollshme, planimetri te mireorganizuar. Dhoma e ndenjes eshte bashke me ambientin e gatimit, por ndricimi natyral qe te ofron te jep mundesine edhe per ta veçuar. Dhomat e gjumit jane te bollshme, ka 2 tualete, 2 ballkone. Punimet e brendshme jane cilesore, sistemi elektrik, hidraulik, oxhaku funksional. Pamja nga liqeni artificial dhe nga pishinat eshte qershia mbi torte e ketij apartamenti.

Per me shume informacion jeni te mirepritur.

Vendodhja