Shitet apartament 3+1

320,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Elbasanit.

Hapesirat e tij te brendshme jane te organizuara ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte nga jugu, ku ka drite te bollshme natyrale dhe pamje te bukur nga ambasada. Ai ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te pajisur me ashensor dhe shitet i mobiluar.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location