Shitet apartament cilesor 2+1 prane Kopeshtit Zoologjik

110,000€

Pershkrimi

Shitet apartament cilesor 2+1 prane Kopeshtit Zoologjik. Apartamenti eshte i mireorganizuar dhe me punime cilesore. Hapesirat jane te bollshme te organizuara ne nje sallon te madh perfshire edhe kuzhinen si dhe 2 dhoma gjumi te shtruara me parket. Apartamenti ka 2 ballkone prej te cileve kemi nje pamje fantastike te gjelberimit te kodrave perreth.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Location