Shitet Apartament cilesor 2+1 prane Postes Shqiptare

€191,000

Description

Shitet Apartament cilesor 2+1 prane Postes Shqiptare, apo tregut cam. Apartamenti eshte i ri dhe pabanuar me pare. Ai ndodhet ne katet e larta te nje pallati te ri te perfunduar fare prane rruges Myslym Shyri. Hapesirat e brendshme jane te mireorganizuara ne nje dhome ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Punimet e brendshme jane cilesore si dritaret dopio xham, grilat elektrike, dyert dhe hidrosanitaret. Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe eshte gati per tu arreduar. Orientimi i ketij apartamenti eshte veri-perendim cka e ben ate komod ne stinen e nxehte te veres dhe me drite natyrale duke shfrytezuar diellin e perendimit. Cmimi mund te negociohet ne varesi te pageses.

Per ta vizituar nga afer kete apartament mund te na kontaktoni dhe ne ju shoqerojme.

Location