Shitet Apartament cilesor 3+1 prane RTSH

€450,000

Description

Shitet Apartament cilesor 3+1 prane RTSH, ne nje pallat cilesor dhe te mireadministruar. Apartamenti ka arredim cilesor dhe i dizenjuar me shije. Hapesirat e brendshme jane te organizuara mjaft mire dhe te shfrytezuara me se miri. Dhoma e ndenjejes eshte e bollshme dhe prane saj ndodhet kuzhina me vete. Ne korridorin hyres ndodhet nje tualet dhe nje lavanteri, ndersa 3 dhomat e gjumit jane te ndara nga nje korridor i dyte. Apartamenti gjithashtu ka nje ballkon te madh shplodhes rreth e perqark tij. Orientimi eshte veri-lindje dhe pamja jo nga rruga kryesore cka e ben kete apartament te qete.

Per shume detaje apo nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Location