Loading...

Shitet Apartament dubleks me verande

220,000€

Pershkrimi

Shitet Apartament dubleks me verande prane pallatit me shigjeta, perball kompleksit te Delijorgjit. Apartamenti  eshte ne nje pallat cilesor dhe te mireadministruar. Punimet e brendshme gjithashtu jane bere cilesore nga vete pronari, qe nga elekriket, sistemi i ngrohjes chiller e te tjere. Kati poshte eshte i organizuar ne  sallon te madh ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Ne katin e siperm ndodhen 2 dhomat e gjumit. 1 tualet dhe veranda rreth 35 m2. Apartamenti ka te perfshire ne cmim dhe dy vende parkimi ne katin nentoke.

Per me shume detaje apo nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Vendodhja