Loading...

Shitet apartament dublex prane Kompleksit Dinamo

320,000€

Pershkrimi

Shitet apartament dublex prane Kompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese private, ne katin e III-te dhe te IV-te. Hapesirat jane te bollshme, kati i poshtem eshte i organizuar ne: 2 ambiente ndenjeje, ambienti i ngrenies, kuzhina, nje ballkon dhe nje tualet. Kati i siperm eshte i organizuar: ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti eshte i mobiluar kendshem. Per momentin eshte i dhene me qira me nje shifer te kenaqshme.

Oborri eshte i rrethuar me peme te larte, gje qe mundeson ajer te paster, qetesi dhe privatesi. Zona eshte mjaft e preferuar per banim pasi ka akses nga rruge te ndryshme. Afersia me Liqenin Artificial ja rrit vleren kesaj prone.

Per nje vizite prane ketij apartamenti, jeni te mirepritur!

Vendodhja