Shitet Apartament i bukur prane Liceut

145,000€

Pershkrimi

Shitet Apartament i bukur prane Liceut dhe rruges se Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te ri dhe ka plote drite natyrale. Hapesirat e brendshme te tij 68m2 organizohen ne nje korridor hyres, sallon i madh ndenjeje me kuzhine, nje dhome gjumi e bollshme dhe 1 tualet. Gjithashtu apartamenti ka nje verande relaksuese 39m2 orientuar nga perendimi dhe eshte pergjate sallonit te ndenjejes dhe dhomes se gjumit.

Per nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Location