Loading...

Shitet apartament i ri prane St Trenit

157,000€ €

Pershkrimi

Shitet apartament i ri prane St Trenit. Ai ndodhet ne katet e larta te nje pallati me ndertim te ri dhe cilesor. Zona eshte e preferueshme, pasi ka marr nje zhvillim dhe vleresim te madh vitet e fundit. Siperfaqia bruto e apartamentit eshte 111.72m2 dhe ajo 97.92m2. Planimetria eshte e mireorganizuar ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon te madh. Orientimi i tij eshte Lindje si dhe ka ndricim te bollem nga drita natyrale. Afersia me institucionet qe ka prane, Bulevardin e Ri, bizneset e bejne jetesen me komode, por mund te jete nje mundesi shume e mire investimi me prona per qiradhenie.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Vendodhja