Shitet apartament i ri perballe birres Tirana

115,000€

Pershkrimi

Shitet apartament i ri perballe birres Tirana. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te ri, shume cilesor te perfunduar. Fale pozicionit dhe dritareve te medha prej xhami, apartamenti ka ndricim te bollshem natyral. Planimetria eshte e organizuar ne 2+1, me hapesira te mireorganizuara si dhe ka punime extra te bera pronari si sistemin elektrik, hidrosanitaret, dysheme parketi e te tjere. Zona eshte e zhvilluar, ku te ofrohen mundesite e facilitetet per nje menyre jetese sa me te mire. Gjithashtu ka dhe 1 post parkimi nentoke, i cili perfshihet ne cmim.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Features

Location