Shitet Apartament i ri prane Sky Tower

€260,000

Description

Shitet Apartament i ri prane Sky Tower, ne nje pallat cilesor qe sapo ka perfunduar. Apartamenti ka dhome te madhe ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi 2 ballkone dhe 2 tualete. Punimet e brendshme jane lene pezull per t’iu pershtatur deshires se bleresit. Apartamenti orientohet kryesisht nga jugu por ka dhe perendim. Ai ndodhet ne katet e larta te pallatit prandaj ka pamje te lire si dhe drite natyrale te konsiderueshme.

Per me shume informacion apo vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Location