Shitet apartament ne Bllok

€170,000

Description

Shitet apartament ne Bllok.

Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe mundesi modifikimi. Ndertimi eshte i vitit 2000. Organizimi i tij eshte dhome ndenje e madhe, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Ai orientohet eshte jug-perendim.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location